Korzyści z nauka języka obcego

Dzieci w 7 pierwszych latach swojego życia chłoną słowa jak gąbka, dlatego z łatwością uczą się słów przez zabawę i gry. W żłobkach coraz częściej można znaleźć nauczycielki, które uczą języka. Jeśli od najmłodszych lat dziecko uczy się języka to w późniejszym wieku dziecko lepiej rozumie nauczyciela bez większego wysiłku, a także gdy pojedzie za granicę łatwiej nawiąże z obcymi ludźmi. W wieku 5 lat dziecko chłonie jak najwięcej z języka, dlatego to optymalny czas do nauki. Niektóre dzieci uczą się języka szybciej, ponieważ logopeda pozwolił rodzicom na naukę języka obcego (np. angielski, włoski) przez co nie musimy się martwić, że dziecko będzie miało mniejszy zasób słów w języku ojczystym.

W żłobku na Bielanach dzieci mogą się uczyć języka włoskiego z łatwością. Panie opiekunki mają odpowiednie kwalifikacje oraz uczą dzieci za pomocą zabawy.